7 Aralık 2018

Mainline Güç Sistemleri

Taşınabilir Güç Ve Data 


Mainline güç ve veri sistemleri

  • Her gün, iş yerindeki verimliliği arttırmamıza, birbirimizle iletişim kurmamıza ve günlük  deneyimlerimizden en verimli sonuçları almamıza yarayacak en yeni ve en gelişmiş icatlar ile karşılaşıyoruz. Mainline işte bütün bunların arasındaki bir bağlantıdır. İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman hayatınızdaki her türlü uygulama ve cihazlar için güç sağlayan büyük bir teknoloji ürünüdür. Hem de sınırsız bir şekilde..

  • Mainline bugün alıştığınız aynı güç ve data düzeyini, çok daha esnek bir biçimde sağlamak için tasarlandı. Hemen her seferinde prizler ya yanlış yerde, ya da sayıca yetersiz olur. Ağ bağlantıları da genellikle aynı sorunla karşılaşır; bazen hızları beklentilerinizi karşılamaz. Ama artık devir değişti. Çözüm Mainline’da olduğuna göre priz leri doğru yerleştirmeniz ya da ağ bağlantınızın kesileceğinden kaygılanmanız gerekmeyecek.

Mainline yeni inşaatlar, restorasyon ve yenileme projeleri için uygundur. İster binanızın elektrik altyapısının bir parçası olarak, isterseniz de altyapının tamamını mainline ile kurarak kullanabilirsiniz. Mainline’ın montajı ve bina altyapısına bağlanması kolaydır.

Mainline Bağlantı Kutuları şebekenizin faz, toprak ve nötr tellerini Mainline hattına bağlar. Hat 2 metrelik parçalardan oluşur ve istenilen boyutta kesilebilir ya da ihtiyaçlarınıza göre birleştirilebilir. Hatta tüm köşeleri bile dolaşabilir. Mainline ile şebekeye bağlanabilmek için priz sayısı ile sınırlı değilsiniz, sadece yüklenme ile sınırlısınız. Mainline’ın 32 Amper’e kadar bir kapasitesi vardır ve prizleri kolayca takıp, çıkarıp yerlerini değiştirebilirsiniz.